Baby shop ne Tirane | Baby Shop

Blog post

12 Jan 2016

Baby shop ne Tirane

Te dashur prinder,

Ju faleminderojme per interesimin dhe mbeshtetjen tuaj me blerjen e produkteve tona.

Na gezon fakti qe per nje kohe te shkurter kemi arritur nje sukses te shkelqyer. Duqani eshte pothuajse bosh, por por gjatë javës presim modelet e reja, ku permendim disa: Kunert Silver, Bebetto Pascal dhe Torino, Tako City Move, etj.

Ne qofte se nuk keni eksperienc ose eshte hera e pare qe beni nje blerje te tille, me kenaqesi do ju prezantojme dhe tregojme me detaje rreth karrocave.

Na pelqen te theksojme qe karrocat tona ne mbare Europen, jane treguar per cilesi te larte dhe cmime fantastike me nje garanci 2 vjecare per te gjitha modelet pa perjashtim.

Ju ftojme te na vizitioni ne duqan dhe te bindeni per fjalet e thena.

Miresevini