Blog | Baby Shop

Blog

01 Jun 2016

Gezuar 1 qershorin te gjithe femijeve.

Te gjithe ato qe sot do porosisin ose blejne nje nga modelet e karrocave, do fitojne DHURATE tavolinen e nderrimit Berber.

Baby Shop, mendon per femijen tuaj ;)
Na gjeni ne ambientin e jashtem te qendres tregtare Kristal, Tirane

24 May 2016

Bexa - Karroca për fëmijë

Fabrika e karrocave per femije gjendet ne Poloni, qe punon ne baze te standardeve te sigurise europiane.

Klientet e kenaqur dhe cilesia e karrocave jane primare per kompanin. Brendi Bexa, mund te gjindet ne duqane ne mbare Europen.

Karakterizohet nga nje dizenjo modern, materijali original dhe nje kombinim I shumellojshem I njgyrave qe do ju le pa mend.

Materijali I perzgjedhur eshte i nje cilesie te larte dhe I lejueshem nga Oeko-Tex Standard 100 dhe nga standardi I sigurimit Europian EN 1888:2012.

Tek te gjitha modelet egziston mundesia e garancise, 24muaj.

19 May 2016

KUNERT - Karroca për fëmijë

Karrocat “KUNERT” kane terhequr vemendjen e tregut evropian nga thjeshtesia, prakticiteti dhe cmimet e tyre.

Na pelqen te theksojme qe karrocat tona ne mbare Europen, jane treguar per cilesi te larte dhe cmime fantastike me nje garanci 2 vjecare per te gjitha modelet pa perjashtim.

Femija juaj do kenaqet ne rehatin qe ofron kjo lloje karroce.  I perkasin standardeve me te larta evropiane – BS EN 1888:2003.

Pages